Paslaugos

 

 

Esame BALTIC DIRECT - oficialūs SUMO UK žemės ūkio technikos atstovai Baltijos šalims, Rusijai, Baltarusijai

Naujos ir naudotos žemės ūkio technikos pardavimas, garantinė ir pogarantinė priežiūra bei techninis aptarnavimas. Traktoriai ir traktorių priedai skirti žemė ūkiui (sėjamosios, kultivatoriai ir t.t.)


Pagrindinės paslaugos

NAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAS

Parduodame žemės ūkio technika, traktorius, traktorių priedus ir elementus. Atstovaujame viena geriausių specializuotos žemės ūkio technikos gamintoją SUMO UK

NAUDOTA ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA

Prekiaujame naudota žemės ūkio technika ir priedais. Traktoriai ir žemės ūkio aksesuarai. Galime padėti surasti pirkėją ar padėti parduoti Jūsų turime techniką.

GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS

Prižiūrime ir tvarkome technika. Mūsų meistrai pasirūpins Jūsų įsigytos technikos ilgaamžiškumu bei veikimu. Remonto ir aptarnavimo darbais.

REMONTAS IR PRIEŽIŪRA

Mūsų meistrai turi patirties tvarkant įvairią žemės ūkio technika ir jos priedus. Todėl galime padėti sutvarkyti ar surasti inžinerinį sprendimą nebūtinai turint mūsų gaminius bet su bet kokia žemės ūkio technika.

ATSARGINĖS DETALĖS

Prekiaujame įvairiomis atsarginėmis detalėmis, priedais ir elementais. Esant reikalui - galime retesnes detales gauti tiesiog iš gamintojo.

KONSULTACIJOS IR MOKYMAI

Visada patarsime ir padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų ūkiui tinkama žemės ūkio technika. Pakonsultuosime apie technikos naudojimą, efektyvumą, priežiūra. Galėsime išmokyti prižiūrėti ir aptarnauti.